De eerste maand van 2024 zit er bijna weer op. We waren afgelopen dagen druk bezig geweest met ons vernieuwde template voor Yova. Het was een groot klusje geweest en dit is nagenoeg weer achter de rug en we kunnen gewoon weer verder gaan. Er moest ook heel wat herschreven worden en dat is gelukt. Dit hele gedoe hadden we moeten aanpassen, omdat er sommige bloggers bij ons gingen klagen en dit is natuurlijk prima. Dit moeten we hebben. Maar dit zou beter geweest zijn dat men via ons contact pagina gingen doen en dit was niet gebeurd!
We gaan dit jaar niet meer formule 1 wedstrijden volgen. Want het wordt allemaal onnodig te duur. Tot hoever kunnen ze hiermee verder gaan? Dan maar niet…
We hebben hieronder foto’s geplaatst uit 23-4-2011 en dit is alweer een tijdje geleden. Hier vlakbij weer toen een nieuwe viaduct gebouwd en dit was een hele operatie gebeuren geweest
We hebben ook een oproep aan (sommige) aan jullie gericht. Wil je svp je URL adres hier even nakijken voor ons en anderen? Dank jullie wel!
De viaduct (N200) zorgt voor de verbinding beide richtingen Waardepolder (Haarlem) en Amsterdam. Dit is een belangrijk tak verbinding voor Haarlem en omstreken. En hier is ook de plek locatie te zien (naast het Kennemerhart gebouw) eind dit jaar twee nieuwe woon toren worden gebouwd, pal bij de drukke verkeersverbindingen. Niet echt gunstig dus.
En we hebben hier een mooie foto-verslag van de werkzaamheden van toen 23-4-2011.
En al dat verkeer trein en verkeer moest gewoon door gaan.
En de oude viaduct (hieronder) ligt pal naast het nieuwe gedeelte.
Indrukwekkende foto’s
Je zult mij niet horen klagen.
Stille groet,
mogge Jacqueline en Ferry
ik heb nooit problemen ondervonden ? bij jullie blog
dat was een flinke klus , maar is prima geklaard , dat laten de foto’s wel zien
geniet de dag
Leuk om dergelijke werken bezig te zien. Interessante en mooie foto’s.
Hier ook geen klachten hoor.
Mooie uitgebreide serie van die werkzaamheden. Altijd interessant om dergelijke klussen te volgen.
Een schitterend beeldverslag van de bouw van deze verbindingsweg.
Ook de werken aan de website hebben een fraai resultaat opgeleverd.
Had hier volgens mij nergens last van…
Mooie fotoserie van de werkzaamheden.
Groetjes
Nooit problemen gehad bij jullie website. Mooie foto’s overigens van die grote bouwwerken.
Leuke foto’s. Ik rijd hier altijd langs/ over als ik naar mijn broer ga.
Ook ik heb nooit problemen gehad met jullie site voor zover ik me herinner .Dat was een hele klus dat viaduct plaatsen .Mooie foto’s .
Liefs Elisabeth
Openbare werkzaamheden zijn altijd interessant, veel mensen blijver er naar kijken.
ps Geen klachten hoor.
Ik heb eigenlijk geen problemen meer op jullie blog.
De viaduct (N200) is een heel bouwwerk, maar is nodig met de toenemende drukte.
Wel mooi om te zien hoe met de delen aan het plaatsen is en het past ook nog. Hans
Strakblauwe lucht en werkzaamheden, dan weet je dat je gerust even kan blijven kijken.
Love As always
Dimario
er wordt daar serieus gewerkt
je zal blij zijn als het af is
en ik zal mijn url eens bekijken…
Een @->- voor U.
Ik heb geen klachten over jullie website.
De site ziet er perfect uit zo, vind ik.
Wat een mooi verslag over de werkzaamheden, dat is preciesiewerk, vaak op de milimeter nauwkeurig.
Groetjes Irma
Goeiemorgen Jacqueline en Ferry,
Ik ben nog steeds bezig met kleine veranderingen doorvoeren op mijn blog, maar ik heb geen haast. Jullie maken het dus allemaal vrij snel in orde. Ik heb denk ik een keer iets gehad en dat was dat ik de letters niet kon zien tegen de achtergrond. Verder nooit. Bij mij hoor ik nooit iemand dus het zal goed zijn. Ik probeer ook echt rekening te houden met leesbaarheid en zo. Oh, nu herinner ik me dat iemand de donkere achtergrond niet mooi vond, maar ja, ik vind dat zelf wel 😆
Altijd mooi werk om te zien, maar al dat asfalt erbij elk jaar… Nog even en Nederland ligt vol met wegen.
Ik kijk sowieso nooit naar Formule 1 wedstrijden. Ik geef er niet om
Fijne vrijdag voor jullie. Hier stormt het flink trouwens.
een knappe en gedetailleerde reeks F & J
waarvoor dank
prettige dag
Wat een nijvere werkbijen allemaal!
Klopt het, dat jouw URL adres niet juist staat?
Een mooie en knap gemaakte fotoreportage van die werkzaamheden, dat was een enorme klus hè?
Mijn URL klopt hoor.
Ja net als bij de werkzaamheden aan het spoor ging ook bij jullie alle gewoon door tijden de werkzaamheden. Gelukkig zónder al die grote machines natuurlijk. Knap gedaan. Ik laat het allemaal aan WP over.
Hier ook geen klachten hoor.
Mooie fotoreportage!
Ferme werken!
Best lastig he een mooie template in WordPress. Heb de mijne al zolang en ben er nog steeds heel blij mee! 😉