Dit wordt ons negende blog aflevering van deze maand augustus en dit komt niet zo vaak voor bij ons. En dit is wel bijzonder, vinden wij zelf en zeker voor een zomerse maand! We hebben de zin weer in. Ook hebben we ons kalendermaand overzicht in ons widgets venster opgenomen na een lange tijd afwezigheid te zijn geweest. Dit kan wel soms handig zijn, ook voor ons zelf. Afgelopen dagen hebben wij een ander template moeten nemen, omdat de vorige template een belangrijke verborgen bug had en deze was helaas niet makkelijk te herstellen. Daarom hebben we nu toch een ander genomen, maar dan wel bijna in dezelfde stijl.
Maar we gaan nu verder het het vervolg blog van de laatste blog vorige keer dus. We gingen op weg naar de Katwijkse strand. De lucht was toen bijna kraakhelder en hierdoor was het zicht in de verte goed te zien.
Het weer op dit moment is nog steeds zomers in Nederland en elders. Maar dit gaat nu helaas snel veranderen. Het gaat omslaan en dan verwachten wij geregeld neerslag en dit is weer goed voor de natuur. Vooral voor de bomen, want die hadden toch blijkbaar het moeilijkst gehad te hebben. Vandaar die vroege val van droge en gekleurde bladeren. Dit kan komende tijd wel wat minder gaan worden of de trend zet zich gewoon door. Dit moeten we nog afwachten.
Verder zijn er verschillende afspraken voor het ziekenhuis. Volgende week naar de longarts in het Spaarne ziekenhuis in Haarlem zelf. En dit is gelukkig dichtbij. Maar ik heb mijn broer en die regelt altijd voor me. En pas in de aankomende maand november naar AMC ziekenhuis in Amsterdam voor het hart onderzoek. Maar dit duurt nog wel eventjes.
Deze kerk was ook goed zichtbaar en met een telelens functie van Jacqueline haar compacte camera kon deze heel dichtbij gehaald worden.
We gingen dus via Katwijkse Boulevard Zeezijde 9 naar het strand. De heuvel liep bij heenweg naar beneden en dit was toen redelijk goed te doen voor ons. En dit was voor ons wel heel erg lang geleden dat we naar het strand waren geweest.
Terwijl hier naar beneden liepen zagen we deze bord met prijzen ook staan. Een set 2 ligbedden, windscherm en parasol zou dus 35€ gaan kosten. Of moet men hiervoor ook apart voor betalen? Want we zien hier nog meer prijzen staan! Nou die windscherm had je zeker niet nodig gehad op die dag, want er was weinig wind. Maar hier kwamen wij natuurlijk niet voor. Het was ook redelijk stil bij het strand.
Heel erg opvallend was toch de kleur van poederachtig zand. En dit geeft een heel mooi uitstraling voor deze strand. En dit was voor ons heel mooi om te zien. En hier staan allemaal strandhokken, die helaas nog niet gebruikt werden. Zoals we al zeiden, het was heel erg stil op deze strand.
We gingen een stukje verder het strand oplopen via de looppad. En hier aan de rechter kant zagen we de strand restaurant liggen. En hier staat ook grote totempaal. En de naam van deze restaurant is “Surf en Beach”.
En hier aan de andere kant de strandhokken en hier zou een schommel of zo moeten hangen. Maar dit weten we niet zeker.

En hier stand nog veel meer van die strandhokken. De ligbedden en windschermen staan hier ook klaar voor het gebruik. Maar gaat men 35€ niet zo snel neertellen voor zoiets. Wat een belachelijke prijs zeg! Op deze manier heb je ook niet veel aan. Waarom niet omlaag met die prijs?
Toch hingen hier en daar wat aardig wolken aan de lucht. Maar het klaarde hier wel verder snel op en het werd toen alleen maar beter.









Zon, zee, strand… altijd leuk! De strandhokken zijn echt niet gezellig, ik zou daar niet voor willen betalen.
De vriendin die in Katwijk woonde is overleden dus daarom kom ik ook niet meer daar, want voor het strand hoef ik het niet te doen, ik heb hier een prachtig breed strand liggen op een kleine wandeling afstand.
Wat bijzonder hoe een camera kan werken als een verrekijker! Wat handig eigenlijk!
Het is alweer wat jaren geleden dat ik er was…. maar ik herinner me het nog goed, het is een mooie plek om even wat uurtjes door te brengen…
Ziekenhuiszaken zijn nooit fijn, wens jullie veel toitoitoi daar!!
ik kijk al uit naar het vervolg van katwijk aan zee
deze foto’s zeggen al hoe leuk en interessant jullie het vinden
Een @->- voor je.
Het is een mooi strand in Katwijk. En de parkeergarage onder de duinen is ook heel bijzonder. Altijd fijn om even langs het strand te wandelen.
Dat klink positief dat jullie er zin in hebben, het zijn leuke blogjes.
Bij het Katwijks strand ligt ook een grote parkeergarage onder het zand.
Sterkte Ferry, ze kunnen veel tegenwoordig, ik ben weer gezond.
De verhuur van strand spullen is lucratief en zelf hoef je niet te sjouwen.
Het was mooi strandweer. Hans
Parkeergarage onder het strandzand? Dit wisten we niet en verder ook niks van gezien hierover. En het was zeker mooi weer geweest op die dag bij het strand. Dank je wel en goed om te lezen dat je weer gezond verder bent.👍🏼
@ inderdaad, wie steelt het beeldje?
Jammer dat er zoveel kleedhokken staan, het zou mij weerhouden van een bezoek.
Slecht weer is ook mooi om de zee te zien, hard waaien en dan die grote golven….
Heerlijk uitwaaien om het strand dan is de wandeling er naartoe ook weer snel weggewaaid.
Heb nog nooit voor een strandstoel betaald en vind het echt belachelijk hoge prijzen.
Een handdoek en strandstoeltje daar hebben we genoeg aan.
Al die ziekenhuisafspraken in de planning…hier staat de kalender gelukkig niet zo vol.
Maar je weet waarvoor je het doet…s6 ermee
En bloggen doe ik voor mijn plezier en we zien wel wie er langs komt om het ook te zien.
Groetjes
35 euro.. wat een geld zeg. Die prijs kan prima naar beneden.
Ik kan wel zien dat jullie goed genoten hebben op het strand. Prettig dat het dan ook niet zo druk is.
Love as Always
Dimario
35 Euro, inderdaad belachelijk. Vroeger toen ik kind was groeven we een kuil en legden onze handdoeken neer. We kreegen boterhammen en een fles water mee en hadden de hele dag dikke pret. We konden zwemmen als kerkratten. Mooie foto’s van het strand, ik zou er ook graag weer eens heengaan.
Wat een mooie foto’s van het strand. Voor mij is het ook alweer jaren geleden dat ik voor het laatste op het strand was. Jullie troffen het met het weer.
Sterkte met de ziekenhuisbezoeken en voor nu een fijne dag verder.
mogge Jacqueline en Ferry
achtergrond past goed bij Katwijk 🙂
voor mij ook alweer lang geleden dat ik daar wandelde
ze hebben de boulevard en de strand op en afgangen netjes gemaakt
die zooi die je kan huren , heb ik gelukkig niet nodig , kom op het strand alleen om te wandelen 😁
jullie troffen prima weer en heerlijke rust
suc6 met de ZH afspraken
geniet de dag
Wat een mooie foto’s zijn dit en heel fijn dat het bloggen zo lekker gaat.
Sterkte met alle ziekenhuis bezoeken.
Groetjes Irma
Sterkte met de ziekenhuis bezoeken.
Fijn dat het plezier in het bloggen zo groot is.
Zonnige groet,