Het is nu veel koeler weer dag afgelopen dagen, maar het wordt weer tijdelijk warmer en dan zit het weer tegen de 30 graden. En dit is toch een beetje te veel van goede. Maar vanaf zondag wordt het weer koeler en dan wordt het rond de 20 graden en dit is goed te doen voor ons en voor vele anderen. Er volgen dan ook (volgende week) enkele dagen met neerslag en dit is echt uiterst belangrijk voor de natuur en dieren.
Maar het is nu nog steeds lente en pas vanaf 21 juni wordt het zomer en dan moet de rest nog komen. Hoe zal dit verder gaan uitpakken voor ons allemaal. We zullen het gaan zien en voelen komende zomer.
Vandaag zouden we met deze aan genaamde temperaturen een stukje kunnen wandelen. Verder is het rustig aan deze kant en dit ook wel heerlijk. Verder ook geen afspraken staan de komende maanden.
Maar we willen heel graag de rest van ons foto verslag met jullie delen.
Hier zien jullie de tanden heel goed zichtbaar.
Deze kauw kwam ook aanvliegen en bleef hier enige tijd ook even mee kijken bij de ganzen. Hij was zeker niet bang voor ons.
We hoefden hiervoor niet naar de dierentuin te gaan, ook zouden we dit heel graag willen! En dit waren opnieuw veel foto’s van ons. En verder wensen we iedereen een mooie week!





































Wat is de natuur super mooi.
Hallo jullie samen, Deze temperatuur bevalt me beter dan die erge warmte. Het is weer een mooie serie geworden en kauwen raken ook steeds meer gewend aan mensen en vliegen niet meer zo snel weg. Vond de Amerikaanse sering (Ceanothus)(als die het was) echt heel mooi van kleur. Die valt zeker op in de omgeving. Mooie omgeving om te wandelen. Zag nu een belletje naast plaats een reactie en erop gedrukt dan ontvang ik indien nodig vast sneller bericht dan per mail. Dat is afwachten. Deze niet eerder gezien. Wens jullie een gezellige Juni maand toe.
Fantastische serie weer F&J.
What a stunning series of photos of the geese among the flowers.
You can really see those tiny teeth so clearly in the first shot.
Love the photos.
Het voelt inderdaad al helemaal als zomer, terwijl het pas lente is. Dat baart me dan altijd een beetje zorgen.
Goeiemorgen Jacqueline en Ferry,
Ik doe het erg goed op deze warmte/hitte. Ook op kou trouwens, maar deze hoge temperaturen vind ik heerlijk.
We hebben wel heel erg veel regen nodig vrees ik. Langdurige zachte regen die de grond in kan trekken. Erg belangrijk voor de natuur, maar uiteindelijk ook voor onze grondwaterstand en drinkwater voorziening.
Prachtige foto’s laten jullie weer zien. Alles in de natuur ziet er zo mooi uit, al kan het er daar ook wreed aan toe gaan. Ik geniet er in ieder geval volop van, van de natuur.
En jullie ook zo te zien en te lezen.
Nog even volhouden voor jullie, en dan is het weer een stuk koeler.
Fijne donderdag! 🪿
Wat een mooie foto’s, die tandjes van die gans, zo duidelijk……
En die bloemen, ook zo mooi!
Een @->- voor je.
Jullie foto’s zijn zo scherp dat ik zefs de tanden van de ganzen kan zien. Prachtige foto’s weer.En ook al bloeiende hortensia’s ik een hele mooie kleur.
ha die Jacqueline en Ferry
een prachtige serie foto’s van die mooie omgeving en de gevederde vrienden , en mooie bloemen
we zien wel wat het weer ons brengt , nu en komende week is het prima
rustige avond groet
Prachtige paarse bloemen. Een echte dierentuin bij jullie, heerlijk is dat toch. Mooie omgeving.
Wat een mooie serie weer…ze moesten eens weten dat ze op jullie blog beroemdheden zijn 🙂
En wat de zomer gaat brengen ?
We nemen het zo het komt toch ?
Groetjes
Opnieuw hele mooie foto’s. Complimenten!
Prachtige foto’s weer van de vele ganzen met hun opgroeiende kuikens bij jullie in de buurt.
Ook de kauw en de hommels bij de Amerikaanse sering staan er mooi op.
Fijne woensdag verder.
Die tandjes heb ik nog nooit zo duidelijk gezien. Prachtig hoor. Ruzie met ganzen wil ik niet, mij te link.
Nu verder genieten van het mooie lenteweer.
Prettige dag verder.
Een mooie serie hoor, je kan inderdaad de tandjes goed zien.
Ik heb ergens gelezen, dat het een hete zomer gaat worden, we zullen het zien.
Ja, dit hadden we hier ook al gelezen. Hmm… dit beloofd wat!
Een dipje in de temperatuur om bij te komen.
De foto’s zijn haarscherp, prachtig de gezinnetjes te zien scharrelen aan de kant van het water.
Het zijn mooie woningen op een heel mooie plek.
Prettige dag gewenst. Hans
Wat een prachtige serie foto’s van de ganzen en de bloemen.
Je kan echt heel goed de tanden van de gans zien op de eerste foto.
Het blijft altijd leuk om dit te kunnen fotograferen, ik heb genoten van de foto’s.
De blauwe bloemetjes op de laatste drie foto’s vind ik ook heel mooi, ik heb het even opgezocht.
Google heeft het over een Amerikaanse sering.
Groetjes Irma
Het is inderdaad een Amerikaanse sering. Het is een mooie plant bij één bij de buren (een stukje verder op) en deze zijn gewillig onder de hommels. Dank je wel voor het door geven van de juiste benaming van deze mooie struik gewas.
Groetjes terug, F&J.
zal terug thuis ff kijken op groot scherm
Een mooie dag gewenst Karel! Komt goed…
👍👍👍